PRŮVODCE ŽÁDOSTÍ O ÚVĚR

UPOZORNĚNÍ : U DRTIVÉ VĚTŠINY NAŠICH PRODUKTŮ NEPLATÍTE PŘEDEM ŽÁDNÉ PROVIZE A POPLATKY. POUZE NĚKTERÉ VYBRANÉ NEBANKOVNÍ PŮJČKY, ÚVĚRY A HYPOTÉKY JSOU ZPOPLATNĚNY ČÁSTKOU 2250,- KČ. BLIŽŠÍ INFORMACE NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

Pokud Vás zaujme některá nabídka z našeho portfolia finančních služeb neváhejte a kontaktujte nás. Mějte na paměti, že po telefonu či e-mailu se dají řešit pouze základní věci a proto Vás poprosím o důležité údaje :

 

HOTOVOSTNÍ PŮJČKA 3 - 50 TISÍC

jméno a příjmení, rodné číslo ( můžete ho poslat i poštou, ale doba vyřízení se prodlouží ), Vaše občanství, telefon domů, mobil, čas kdy Vás můžeme kontaktovat, Váš věk

 

 

HOTOVOSTNÍ PŮJČKA 30 - 200 TISÍC

jméno žadatele, příjmení žadatele, mobil žadatele, e-mail žadatele, rodné číslo ( můžete ho poslat i poštou, ale doba vyřízení se prodlouží ), státní příslušnost, požadovaná výše půjčky, stáří bankovního účtu, majitel, účtu, zdroj příjmu, délka současného zaměstnání

Spolužadatel (pokud žádá) :

jméno spolužadatele, příjmení spolužadatele, rodné číslo spolužadatele ( můžete ho poslat i poštou, ale doba vyřízení se prodlouží ), mobil spolužadatele, OP spolužadatele, vztah k žadateli

 

HYPO PŮJČKA 50 TIS. - 5 MILIONŮ

výše úvěru, splatnost, jméno a příjmení žadatele, rodné číslo, rozený/á, korespndenční adresa žadatele, e-mail, mobil, přesná adresa nemovitosti, kterou žadatel ručí, případná exekuce žadatele, je-li žadatel vlastník zastavené nemovitosti, kontakt na jinou osobu (v případě nedostupnosti žadatele)


Pokud pro Vás bude lepší vyřídit žádost z domova, můžete údaje zaslat na kontaktní e-mail nebo poštou a naše agentura vše zařídí za Vás.

 

Protože vše je nejlepší řešit osobně, můžeme si domluvit termín návštěvy v kanceláři, kde se Vám budou věnovat finanční poradci. Doba od prvního kontaktu do návštěvy je zhruba týden. Během této doby si připravte veškeré podklady k vyřízení půjčky a sepsání smlouvy. Nezapomeňte na poplatek 2.250,- Kč (pouze u některých vybraných typů nebankovních úvěrů a hypoték), který se hradí při podání žádosti a je určen na poplatky a právní úkony spojené s vyřizováním Vaší smlouvy.

U všech produktů je většinou uvedeno jaké podklady jsou potřeba, zde jsou ty nejdůležitější :

 

  • doklad totožnosti, konkrétně OP

  • LV nemovitosti, nejlépe nejnovější (včetně veškerých závazků)

  • katastrální mapa, nejlépe nejnovější

  • nabývací titul (kupní smlouva, dědictví, dar apod.)

  • foto nemovitosti (CD, flash, normální foto) zevnitř i z venku,

    nejlépe nejnovější, včetně čísla popisného nemovitosti

  • poplatek 2.250,- Kč při podání žádosti (pouze u vybraných typů nebankovních úvěrů a hypoték)

 

A to je v podstatě vše co potřebujete. Potom je to již jen otázka dohody a naší práce. Ale věřte, všichni, kteří to pro Vás dělají jsou profesionálové, kteří to umí.

Provize za zajištění a poskytnutí úvěru se řeší úplně jako poslední. Kontakt :

 

E-mail :pujcka-uver-hypo@seznam.cz

Mobil : 736 260 503

Skype : helpfin

Icq : 379332350